ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XIX Olimpiada Integracyjna

26.05.2016
Już za nami XIX Olimpiada Integracyjna Stowarzyszenia Integracja. Na Hali słonecznej w różnych dyscyplinach sportowych zmagali się podopieczni stowarzyszenia oraz dzieci i młodzież z klas integracyjnych Szkoły Podstawowej nr 3, Publicznego Gimnazjum nr 1, grupa integracyjna z Przedszkola Publicznego nr 4 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Gościnnie na olimpiadzie występowały dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Kłodzku.

Przed zmaganiami sporotywmi, umiejętności taneczne zaprezentowały przedszkolaki z PP nr 4, dzieci z SP nr 3 oraz młodzież z PG nr 1, a pokaz karate zaprezentowali najmłodsi członkowie Ząbkowickiego Klubu Karate KYOKUSHINKAI.

Podziękowania kierujemy również dla wolontariuszy z Publicznego Gimnazjum nr 1, Zespołu Szkół Zawodowych oraz Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich, którzy - jak co roku - nie zawiedli i pomogli w sprawnym przeprowadzeniu Olimpiady. 

Gratulujemy udanych zawodów! Za rok widzimy się na jubileuszowej, 20 Olimpiadzie! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.