ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XVII Finał Szlachetnej Paczki

11.12.2017
W dniach 9-10 grudnia w całej Polsce odbywał się XVII finał Szlachetnej Paczki, w tym roku również i w Ząbkowicach Śląskich został utworzony rejon. Rejon tworzyło 13 Wolontariuszy. Pomoc w ramach projektu otrzymało 11 rodzin z terenu powiatu ząbkowickiego, dodatkowo z przekazanych rzeczy tj. artykuły spożywcze i środki czystości pomoc otrzymało poza programem 5 rodzin.

 

Do ząbkowickiego magazynu, który mieścił się w Centrum Terapeutycznym, ul. 1 Maja 15 c  (budynek za Urzędem Miejskim) przyjeżdżali Darczyńcy z przygotowanymi prezentami, które później Wolontariusze zawozili do rodzin. Dla Wolontariuszy, Darczyńców i rodzin objętych Szlachetną Paczką to był bardzo intensywny weekend, bardzo wartościowy, pełen emocji, dobrej energii, wiary w dobrych ludzi i łez szczęścia. Ząbkowicki finał poprzedzony został krótkim happeningiem na rynku.

Wszystkim zaangażowanym w projekcie należą się ogromne podziękowania.

Pracownicy Urzędu miejskiego w Ząbkowicach Śląskich również przeprowadzili zbiórkę rzeczy, które zostały przekazane do magazynu, a z niego trafiły do potrzebujących rodzin.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.