ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XVIII Powiatowt Rajd Rowerowy brzegami Topoli i Kozielna

06.06.2017

To będzie z pewnością wyjątkowa edycja Powiatowego Rajdu Rowerowego, który odbędzie się 17 czerwca 2017 r. i będzie przebiegał wokół zbiorników na Nysie Kłodzkiej – Topoli i Kozielna. Wyjątkowa, gdyż podczas rajdu swoją przygodę życia – dwuletnią podróż rowerem dookoła świata – rozpocznie Ząbkowiczanin Marcin Długopolski. Przed nim trasa licząca ponad 35.000 km, a przed uczestnikami rajdu zaledwie 11 km.

Powiatowy Rajd Rowerowy to impreza cykliczna, która co roku skupia około pół tysiąca uczestników. Jest skierowana do cyklistów z regionu bez ograniczeń wiekowych. Składa się tradycyjnie z dwóch etapów. Pierwszy to rekreacyjny przejazd trasą wokół zbiorników, a drugi to konkurencje sprawnościowe w miasteczku rowerowym (Błotnica). Udział w rajdzie jest bezpłatny, a pierwsze 600 osób, które zapiszą się i przejadą trasę otrzymają koszulki „BIKE-owa Ziemia Ząbkowicka”, a także smycz, opaskę oraz bon na poczęstunek. Do wygrania oczywiście atrakcyjne nagrody, w tym wiele rowerów górskich.

Zapraszamy do udziału i do towarzyszenia Marcinowi w pierwszych kilometrach „szaleńczej” wyprawy. Ze śmiałkiem pożegnamy się na tamie w Paczkowie, skąd Marcin wyruszy w kierunku Republiki Czeskiej, Słowacji, Węgier, Serbii, Chorwacji, Grecji, Turcji i dalej w kierunku Indii. Do zobaczenia w Błotnicy. Szczegóły w regulaminie i na plakacie promocyjnym. 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.