ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XX Weekend z Frankensteinem za nami

27.08.2018
Tegoroczny Weekend z Frankensteinem już za nami. Dziękujemy wszystkim za tak liczną obecność i wspólną zabawę na zakończenie wakacji pomimo deszczowej pogody.

Tradycyjnie pierwszego dnia na dziedzińcu zamkowym wspólnie oglądaliśmy film „Pozwól mi wejść”, poprzedzony pokazem tańca z ogniem w wykonaniu LUMINIS oraz pięknym spektaklem przygotowanym przez Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Sąd nad czarownicami”.

W piątek i sobotę pod krzywą wieżą dla najmłodszych przygotowanych było mnóstwo atrakcji, odbyły się także wspaniałe koncerty, w których wystąpili lokalni artyści jak i gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Video, Sztywny Pal Azji, Rezerwat, Red Lips, Bedoes, Habakuk, a sobotnią zabawę pod gwiazdami rozkręcili Kalwi & Remi, których poprzedził niesamowity pokaz laserów.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom i gościom, ze pomimo niesprzyjającej pogody tak licznie bawiliście się razem z nami.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.