ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zabezpieczenie wieży zegarowej - wybór wykonawcy

18.06.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu pisemnego nieograniczonego na robotę budowlaną o wartości poniżej 5.000.000 euro pn.: "Ząbkowice Sląskie, Zamek XIV-XVI wiek - zabezpieczenie wieży zegarowej -Etap IV" za najkorzystniejszą uznana została:

Oferta nr 1, złożona przez:

"ALTA" Sp. z o.o.
ul. Grota Roweckiego 168
52-214 Wrocław 

Uzasadnienie wyboru:

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium ceny i kryterium termin realizacji zamówienia od dnia protokolarnego przekazania placu budowy. Z uwagi na powyższe, oferta złożona przez "ALTA" Sp. z o.o. ul. Grota Roweckiego 168; 52-214 Wrocław uznana została za najkorzystniejszą w kryterium oceny ofert spośród wszystkich ważnych ofert.

Pełna treść zawiadomienia: zamek-iv-etap.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.