ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowice Śląskie dbają o zdrowie! – Zapraszamy na spotkania ze znanymi specjalistami

05.09.2018
Burmistrz Marcin Orzeszek zaprasza na bezpłatne wykłady ze specjalistami (m.in. endokronogolog, profesor nauk medycznych, podolog, fizjoterapeuta, kardiolog, laryngolog). Tematem przewodnim spotkań jest zdrowie. Specjaliści będą promować zdrowy styl życia, wzbogacać wiedzę o zdrowiu i „odpowiedzialności” za zdrowie własne i innych. Wiedza to pierwszy krok do podjęcia skutecznych działań leczniczych i profilaktycznych.

„Temat szeroko rozumianego zdrowia jest dla mnie bardzo ważny. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców na spotkania ze specjalistami z różnych gałęzi medycyny. Z tego powodu do współpracy zaprosiliśmy autorytety w dziedzinie m.in. onkologii, kardiologii czy laryngologii.”- powiedział burmistrz Marcin Orzeszek.

Szczegółowe terminy w harmonogramie

Miejsce: Ratusz, ul. Rynek 56 w Ząbkowicach Śląskich

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.