ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowice Śląskie – dobry klimat dla biznesu

14.01.2016
Według raportu gminnego dostępnego w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz w Krajowym Rejestrze Sądowym w Gminie Ząbkowice Śląskie działa 1514 firm. W minionym, 2015 roku na terenie naszej gminy wpisano do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej 265 firm, a 137 z niej wykreślono.

Co istotne, Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich obsługuje również wielu przedsiębiorców spoza terenu naszej gminy. Najwięcej wniosków o zmianę w CEIDG złożonych przez mieszkańców innych gmin złożyli w 2015 roku mieszkańcy gminy Stoszowice -  44, Kamieńca Ząbkowickiego – 38, Barda – 25 i Ziębic – 20. Swoje sprawy w naszym urzędzie załatwiają również przedsiębiorcy z Kłodzka, Dzierżoniowa, Wrocławia, Strzelina, Głogowa, Tarnowa, Świdnicy, Oławy, Nowej Rudy czy Kluczborka.

Spośród wszystkich przedsiębiorców, najmłodsza osoba prowadząca działalność gospodarczą w naszej gminie ma 18, a najstarsza 88 lat.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.