ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowice Śląskie moje miasto nocą konkurs fotograficzny z nagrodami!

21.06.2017

Ogłaszamy kolejny konkurs z okazji 730-lecia Ząbkowic Śląskich – tym razem coś dla pasjonatów fotografii. Zapraszamy do udziału młodzież z gimnazjów i szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe zamieszkujące naszą gminę. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe! Szczegóły poniżej.
 

Przedmiotem konkursu są zdjęcia fotograficzne wykonane po zachodzie słońca, związane z miastem Ząbkowice Śląskie, uchwycone kadry muszą zamykać się w przestrzeni miasta lub przedstawiać miasto z zewnątrz. Tematyka prac może dotyczyć architektury, ludzi, wydarzeń, natury. Zdjęcia muszą być aktualne tj. wykonane w 2017 roku, nie dopuszcza się prac zespołowych.

Termin składania prac: 30 września 2017 roku do godziny 16.00. Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w październiku 2017 r. podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej.

Zarządzenie Nr 183/VI/RP-2017 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 20 czerwca 2017 r. w sprawie ustalenia Regulaminu Konkursu Fotograficznego "ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE - MOJE MIASTO NOCĄ" - http://bip.zabkowiceslaskie.pl/ordinances/content/2239

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.