ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowice Śląskie na Targach Turystycznych we Wrocławiu

01.03.2017
Już piąty raz Gmina Ząbkowice Śląskie uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. To niezwykle popularne wydarzenie wpisane już na stałe w kalendarz wrocławskiej Hali Stulecia było okazją do zaprezentowania się z jak najlepszej strony.

Aktualna oferta turystyczna, baza noclegowa i gastronomiczna - te i wiele innych informacji cieszyło się zainteresowaniem wśród licznie odwiedzających targi.

Ponad 120 wystawców krajowych i zagranicznych, spotkania ze znanymi podróżnikami oraz wiele innych ciekawych atrakcji na każdym stoisku, przyciąga co roku kilka tysięcy zwiedzających. I także dla naszej Gminy była to niezwykła okazja aby zaistnieć w świadomości potencjalnych turystów, którzy dołączą Ząbkowice Śląskie do mapy swoich podróży, nie tylko wakacyjnych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.