ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowice Śląskie rozbudowują się!

16.03.2018
Gmina sprzedała na nowym Osiedlu Owocowym 85 działek pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Wkrótce kolejne 49 działek zostanie wystawionych do sprzedaży. To bardzo atrakcyjna propozycja ze względu na lokalizację, bliskość bazy sportowo-rekereacyjnej, oświatowej, czy wielu innych usług.

Duży popyt na nieruchomości na całym terenie gminy a w szczególności na Osiedlu Owocowym - przez nabywających je - ząbkowiczan jak i mieszkańców spoza gminy, którzy do Ząbkowic Śląskich zdecydowali się przeprowadzić, świadczy o tym, że gmina rozwija się w dobrym kierunku oraz jest atrakcyjnym i przyjaznym miejscem do życia.  W ciągu kilku ostatnich lat przeprowadziliśmy na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie wiele inwestycji oraz podjęliśmy szereg inicjatyw (m.in. miejsce dla każdego dziecka w żłobku i przedszkolu, niepodnoszenie podatków w ostatnich latach), dzięki którym ułatwiliśmy wielu osobom decyzję o zamieszkaniu w Ząbkowicach Śląskich. Od kilku lat też mocno wspieramy budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne.  Mamy zamiar przeznaczyć pod budownictwo mieszkaniowe kolejne grunty stanowiące własność gminy. Jesteśmy na etapie analiz nowych miejsc, w których mogły powstać takie osiedla jak Osiedle Owocowe – powiedział Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.