ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Gala Sportów Walki MMA i K1 już jutro!

22.04.2016
Miłośnicy sportów walki, wielkich emocji i elektryzujących widowisk sportowych nie będą zawiedzeni. Po raz siódmy w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się 23 kwietnia 2016 roku Gala Sportów Walki. Zostanie rozegranych 10 pojedynków w kategorii MMA i K1. Wśród zawodników zobaczymy także reprezentanta Ząbkowic Śląskich - Krzysztofa Szczerkowskiego.

Walka wieczoru w formule MMA na VII Ząbkowickiej Gali Sportów Walki to pojedynek Tymoteusza Łopaczyk zawodnika Bebson Gold Team Bielawa, który skrzyżuje rękawice z Wojciechem Balejko reprezentującym Pomorzanina Nowogard.

W formule K1 w pojedynku o pas zawodowego Mistrza Polski WKA w wersji Full Contact naprzeciwko siebie staną Bartek Szubart zawodnik Fighter Klub Kaczmarek Świdnica oraz Łukasz Szecówka zawodnik Ofensywa Katowice.

Bilety można kupić w kasie w Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich, ul. Powstańców Warszawy 7 lub na ekobilet.pl:
https://ekobilet.pl/stage-system/7-zabkowicka-gala-sportow-walki-13881/154662-bilety

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.