ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Liga Futsalu 2015/2016 – zapisy ruszyły

28.10.2015
Przed nami kolejna edycja Ząbkowickiej Ligi Futsalu w Ząbkowicach Śląskich. Po letniej przerwie wracamy na parkiet Hali Słonecznej by co weekend rozgrywać mecze piłki halowej I, II i III ligi. Zgodnie z tradycją soboty są zarezerwowane dla drużyn występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej. W niedzielę będą rywalizowały ekipy II i III ligi. Nie zabraknie oczywiście konkursów dla publiczności, a na najmłodszych mieszkańców regionu organizatorzy przygotowani Ząbkowicką Ligę Mini Futsalu.

Inauguracja rozgrywek zaplanowana jest na sobotę 28 listopada 2015 r., a od dnia dzisiejszego ruszyły zapisy, które przyjmują: Daniel Ciepierski (e-mail: dlamian@wp.pl, tel. 603 129 423) oraz Wojciech Siewruk (e-mail: wojteksiewruk@wp.pl, tel. 796 399 783). Zapisy przyjmowane są do dnia 20 listopada 2015 r.


Wpisowe: I Liga – 600 zł, II Liga – 500 zł, III Liga – 400 zł.


Drużyny Ząbkowickiej Ligi Futsalu 2015/2016:


I Liga: Nauczyciele, Straż Pożarna, Precelek, ZTS Agressive, Amatorzy Ziębice, Geting Bank, Orzeł Piława Dolna, Grande Team, Inpol-Papier Bardo, Harris Dzierżoniów.


II Liga: Auto-Moto Srebrna Góra, Cis Brzeźnica, Lutomierz, Srebrna Góra, Topory, Sotpol, Transport Arendarski, Skład B.


III Liga: Kolejarze, Ripley Osiedle, OSP Stolec, Fachowcy, KS Orzeł, Mirex Służejów, Complex Team, Zamek Kamieniec 2.


Wszystkie nowe drużyny, które zgłaszają się do rozgrywek zaczynają sezon w lidze trzeciej. W przypadku, gdy któraś z ekip nie wystartuje w II lub I lidze organizatorzy uzupełniają skład ligi o drużyny z niższych klas rozgrywkowych. Zapraszamy do zapisów i udziału w lidze. Szczegóły na stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich - www.osirzabkowice.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.