ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowicka Liga Futsalu rusza pod koniec listopada

16.10.2013
Dziesiąta edycja Regionalnej Ligi Halowej Piłki Nożnej już dawno za nami. Rozgrywki halowe, które od tego roku zmieniają nazwę na Ząbkowicką Ligę Futsalu, zakończyły się w lutym 2013, a mistrzem została ekipa Nauczycieli. Mistrzowie RLHPN obronili również tytuł Dolnośląskiego Superpucharu Futsalu, który pozostał w Ząbkowicach Śląskich. Tegoroczna, XI edycja rozgrywek futsalowych w Hali Słonecznej rozpocznie się w sobotę 30 listopada 2013 r. - ZAPISY TRWAJĄ - zapraszamy!

Ząbkowicka Liga Futsalu zgodnie z tradycją odbywać się będzie w weekendy. Pierwszoligowcy zagrają w soboty, a piłkarze II i III ligi swoje spotkania będą rozgrywać w niedzielę. Nie zabraknie również atrakcji dla publiczności. Organizator przewidział wiele atrakcyjnych nagród, które będzie można wygrać w przerwach podczas meczy. Oczywiście nagrody przewidziano zarówno dla pań jak i panów, a także najmłodszych mieszkańców Ziemi Ząbkowickiej.

Wpisowe: 600 zł (I Liga), 500 zł (II Liga), 400 zł (III Liga).

W tym samym czasie co liga futsalu odbywać się będzie Grand Prix Piłki Nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych, a finał tych rozgrywek nastąpi podczas wielkich finałów Ząbkowickiej Ligi Futsalu w miesiącu lutym 2014 r. Tal więc jesienny i zimowy okres zapowiada się niezwykle aktywnie na ząbkowickiej Hali Słonecznej. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. W poprzedniej, jubileuszowej edycji rozgrywek udział wzięło 30 zespołów, czyli ponad 300 aktywnych zawodników. Ile ekip zobaczymy w tym roku? -  przekonamy się niebawem.

Zapisy do I, II i III Ligi przyjmuje Daniel Ciepierski oraz Wojciech Siewruk  z ząbkowickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Szczegółowe informacje:

Hala Słoneczna w Ząbkowicach Śląskich

ul. Powstańców Warszawy 7i, 57-200 Ząbkowice Śląskie tel. 74 816 06 71, e-mail:  halasloneczna@wp.pl

Daniel Ciepierski

tel. 603 129 423 e-mail: dlamian@wp.pl

Wojciech Siewruk

tel. 796 399 783 e-mial: siewa78@wp.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.