ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Ząbkowicka Rodzina” – rusza program pomocowy dla rodzin wielodzietnych

28.03.2013
Z inicjatywy Burmistrza Marcina Orzeszka, pragnąc wyjść naprzeciw rodzinom wielodzietnym, w dniu 28.03.2013 r. Rada Miejska Ząbkowic Śląskich podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia programu „Ząbkowicka Rodzina”. Program oferuje pakiet zniżek w opłatach za korzystanie z oferty instytucji kultury, sportu, rekreacji i turystyki oraz zniżki na zakup produktów i usług lokalnych przedsiębiorców.

Kto może skorzystać z programu?

Adresatem programu są rodziny wielodzietne, w tym zastępcze, które mieszkają lub są zameldowane na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie i mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci w wieku do 18 lub 24 lat - w zależności od kontynuacji nauki. Program nie obejmuje dzieci pracujących, pełnoletnich.

Pakiet zniżek

Już teraz można pobrać wniosek, który uprawnia do otrzymania karty „Ząbkowicka Rodzina”. Wniosek można pobrać także w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 maja 15 lub w Sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej, oś. XX-lecia 52 (pokój nr 2).

Wniosek należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 maja 15 w Biurze Obsługi Interesanta. Rodziny wielodzietne, które złożą odpowiedni wniosek, otrzymają kartę a wraz z nią zniżki – aktualna lista ulg i zniżek dostępna poniżej (lista podlega bieżącej aktualizacji wraz z napływem kolejnych ofert zniżkowych od przedsiębiorców i instytucji).

Przedsiębiorco, dołącz do nas!

Do programu „Ząbkowicka Rodzina” mogą przystąpić kolejni przedsiębiorcy i usługodawcy, którzy chcą wspierać rodziny wielodzietne. Jeśli jesteś właścicielem firmy, sklepu, świadczysz własne usługi - dołącz do nas! Zaproponuj rabat dla uczestników programu. Razem stwórzmy środowisko przyjazne dużym rodzinom. Aby stać się partnerem programu wystarczy złożyć w Urzędzie Miejskim, ul. 1 maja 15, 57-200 Ząbkowice Śl. lub przesłać pocztą elektroniczną na adres urzad@zabkowiceslaskie.pl  lub tradycyjną formularz akcesyjny.

Zapraszamy do współpracy!

 

Dokumenty do pobrania:

  1. Formularz akcesyjny dla przedsiębiorców: formularz-akcesyjny-do-programu-zabkowicka-rodzina.doc

  2. Wniosek o wydanie karty „Ząbkowicka Rodzina”: wniosek-o-wydanie-karty-zabkowicka-rodzina.doc

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.