ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowickie Krzywe Wieże za 2021 rok przyznane! VII uroczysta gala wręczenia za nami

23.03.2022
Ząbkowickie Krzywe Wieże to prestiżowe wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim wyróżnienie i uhonorowanie osób, przedsiębiorców, organizacji bądź instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Ząbkowice Śląskie.

22 marca na sali widowiskowej Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki po raz siódmy odbyła się uroczysta gala wręczenia - statuetki wręczane są w tym roku po raz ósmy, jednakże w ubiegłym roku przyznane zostały bezkonkursowo, w dowód wdzięczności i uhonorowania dla tych, dla których rok 2020 był niezwykle trudny i wymagał nadludzkiego wysiłku i zaangażowania w ratowanie życia ludzkiego.

Statuetki za rok 2021 zostały wręczone w 7 kategoriach – w każdej kategorii przyznane zostały dwa wyróżnienia oraz jedna nagroda główna – laureat. Zgodnie z regulaminem, w ostatniej siódmej kategorii nagrodę otrzymuje tylko jedna osoba – ZĄBKOWICZANIN ROKU.

Kategorie 2021:

  1. Przedsiębiorca roku.
  2. Kultura i sztuka.
  3. Nauczyciel na medal.
  4. Uczeń na medal.
  5. Sport i kultura fizyczna.
  6. Działalność społeczna.
  7. Ząbkowiczanin roku.

 

Oto wyniki tegorocznego konkursu:

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.