ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowiczanie najlepsi w V Międzypowiatowym konkursie matematycznym!

22.03.2018
Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych o Puchar Starostów Powiatów Kłodzkiego i Ząbkowickiego oraz Burmistrzów Kłodzka i Ząbkowic Śląskich odbył się w tym roku już po raz 5. Organizatorami konkursu są Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku i Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się w ząbkowickim LO. Zarówno w kategorii gimnazjalnej, jak i ponadgimnazjalnej najlepsi okazali się ząbkowiczanie: Olga Zaborska z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego w Ząbkowicach Śląskich i Marcin Wiśniewski z ząbkowickiego „ogólniaka”. Gratulujemy!

Nagrody ufundowane zostały przez Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka, Burmistrza Kłodzka Michała Piszko, Starostę Ząbkowickiego Romana Festera, Starostę Kłodzkiego Macieja Awiżenia, Banki Spółdzielcze z Ząbkowic Śląskich i Kłodzka oraz przez panią poseł Monikę Wielichowską.

Poniżej końcowa klasyfikacja: 

Gimnazja: 

1. Olga Zaborska (PG nr 1 Ząbkowice Śląskie) 

2. Grzegorz Zielonka (PG nr 1 Ząbkowice Śląskie) 

3. Karol Mikołajczyk (SP Wilkanów) 

 

Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. Marcin Wiśniewski (LO Ząbkowice Śląskie) 

2. Wojciech Strycharczyk (LO Ząbkowice Śląskie) 

3. Filip Żyła (I LO Kłodzko) 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.