ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowiczanka - medalistka Mistrzostw Świata w Karate Kyokushin z wizytą u burmistrza

22.10.2013
Patrycja Wrona, zdobywczyni brązowego medalu podczas mistrzostw świata Karate Kyokushin World Union w kategorii do 65 kg kobiet, które odbyły się 4-6 października 2013 w stolicy Bułgarii, spotkała się z burmistrzem Marcinem Orzeszkiem w dniu 19 października 2013.

Podczas spotkania 22-letnia reprezentantka ząbkowickiego klubu Karate Kyokushin opowiadała o walkach eliminacyjnych, emocjach jakie wzbudził w niej turniej oraz radości jaka ogarnęła ją po zdobyciu medalu.  Ostatecznie zajęła  ex aequo z reprezentantką Wielkiej Brytanii Kelly Balmer trzecie miejsce.

Patrycji towarzyszył trener i prezes ząbkowickiego klubu Karate Kyokushin Witold Stolarczyk. Burmistrz – dziękując w imieniu mieszkańców i samorządu gminy Ząbkowice Śląskie za godne reprezentowanie naszej małej, lokalnej ojczyzny na tak ważnych i wielkich rangą zawodach, wręczył gościom gratulacje i upominki z Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina.

Wynik, który osiągnęła Patrycja podczas tegorocznych mistrzostw świata to dowód wielkiego talentu sportowego i powód do dumy, zaś jej dotychczasowe sukcesy w dziedzinie karate zasługują na wielkie uznanie. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw i najwyższych miejsc na podium.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.