ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zabytki naszego miasta - konkurs plastyczny z okzaji 730 - lecia

06.06.2017

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie zorganizowała konkurs plastyczny z okazji 730-lecia Ząbkowic Śląskich pn. „Zabytki naszego miasta”. Celem konkursu było uczczenie jubileuszu i kształtowanie wrażliwości na piękno architektury i sztuki naszego miasta. Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych naszej gminy.
Nagrody w konkursie otrzymali:  Nikola Cieplińska, Jakub Helon, Klaudia Szczerbaniewicz ,Wiktoria Tadla, Hanna Pińkowska, Sara Krekora, Amelia Skałuba, Olga Jałowiecka, Urszula Krupa, Emilia Licznar
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.