ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zagraj w filmie Agnieszki Holland. Casting w Ząbkowicach Śląskich!

25.08.2015
Kierownictwo produkcji filmu „POKOT” w reżyserii Agnieszki Holland oraz filmu fabularnego „Prosta Historia” poszukuje Statystów z Ząbkowic Śląskich i okolic. Zdjęcia do filmu odbywać się będą w okresie od września do grudnia bieżącego roku na ternie Ząbkowic Śląskich oraz innych miejscowości Kotliny Kłodzkiej. Casting odbędzie się w dniu 3 września 2015 r. (czwartek) w godzinach od 11:00 do 18:00 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury – Rynek 24.

Do udziału w filmie producenci zapraszają przede wszystkim Panów w wieku 25-70 lat, którzy wcielą się w role policjantów, urzędników, interesantów, zatrzymanych, więźniów, prawników, biznesmanów itd. oraz panie w wieku 20-60 lat do ról urzędników, przechodniów, mieszkańców, kelnerek, tancerek i wielu innych.

Wszystkim osobom wybranym do udziału w filmie organizatorzy zapewniają opiekę na planie zdjęciowym, napoje, posiłek oraz honorarium płatne po zakończeniu dnia zdjęciowego.

Szczegóły pod numerem telefonu:  EDWIN FILM AGNECJA AKTORSKA  71 780 50 59 oraz na stronie: www.casting.wroc.pl

Fot: www.tvn24.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.