ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zagrali dla Witka – relacja z I Pikniku Motocyklowego w Ząbkowicach Śląskich

23.09.2013
Życzliwość, pomoc i bezinteresowność – te intencje przyświecały organizacji sobotniego pikniku motocyklowego. Podczas imprezy motocykliści zbierali fundusze na pomoc w leczeniu Witka – członka Stowarzyszenia Motofrankenstein. Pomimo chłodnej pogody na ząbkowickim rynku nie brakowało chętnych do udziału w konkursach i pokazach, a koncerty lokalnych artystów rozgrzały publiczność i gości.

Organizatorzy przedsięwzięcia zadbali o atrakcje dla dzieci i młodzieży – najmłodsi mogli uczestniczyć w konkursie plastycznym, rywalizować w grach i zabawach zręcznościowych, pomalować twarz czy samodzielnie stworzyć własną, wielką bańkę mydlaną podczas warsztatów.

Na rynkowej scenie występowała lokalna młodzież. Swoje umiejętności zaprezentowali także tancerze ze Szkoły Tańca Hanny Zielińskiej. Charytatywnie zagrali m. in.: Jabłko w przekroju, Frankenstein Children, Centrala 57, Trzy Ćwierci do śmierci, Bonhart. Miłośnicy jednośladów, mieszkańcy gminy i goście mogli zjeść gorącą grochówkę z kuchni polowej, grillowane kiełbaski czy domowe wypieki. Każdy posiłek czy zakupiona cegiełka to nieoceniona pomoc dla Witka – członkom stowarzyszenia i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację pikniku gratulujemy wspaniałego przedsięwzięcia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.