ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zainwestuj w strefie ekonomicznej w Ząbkowicach Śląskich

08.07.2013
Gmina Ząbkowice Śląskie posiada atrakcyjną działkę włączoną do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Kamienieckiej w Ząbkowicach Śląskich.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą terenu inwestycyjnego w Ząbkowicach Śląskich:

Ponadto Gmina Ząbkowice Śląskie posiada również atrakcyjne działki pod działalność usługowo-produkcyjną przy ul. Przemysłowej, na sprzedaż których obecnie ogłoszone są przetargi. Przedmiotowe nieruchomości mieszczą się w kompleksie trzech dziełek, z których jedna została w ostatnim czasie sprzedana.

Poniżej ogłoszenia przetargowe:

Dla przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy w naszej gminie przewidziana jest ulga w podatku od nieruchomości. Poniżej prezentujemy szczegóły programu.

„Program pomocy de minimis dla przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie”  

Dodatkowo przedsiębiorcy inwestujący w ząbkowickiej podstrefie WSSE mogą liczyć na przedstawione poniżej ulgi:

Ulgi dla przedsiębiorców inwestujących na terenie WSSE

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.