ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zajęcia na Uniwersytecie Dziecięcym - "Dźwięk - od głosu do utworu - porozumiewanie się muzyką " oraz "Akademia Sportu"

16.04.2018
Publiczne Gimnazjum nr 1 oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich gościły w minioną sobotę studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Ząbkowicach Śląskich.

W gimnazjum odbyły się zajęcia „Dźwięk – od głosu do utworu – porozumiewanie się muzyką”, na którym dzieci z pierwszego roku zaznajamiały się z rytmiką, grą na instrumentach, ale także dowiedziały się, jak ważny jest dźwięk w fizyce. W Ośrodku Sportu i Rekreacji  mali studenci poznali historię sztuk walk Karate, a następnie odbyli trening z samoobrony. Po odbytym treningu Karate, uczniowie rozegrali  pomiędzy sobą mecz w „zbijaka”. Wszyscy na koniec otrzymali pamiątkowe medale.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.