ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zakończenie Ząbkowickiego Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2015/2016

20.06.2016
Przez cały rok szkolny dzieci z naszej gminy uczestniczyły w wykładach i warsztatach, poznając wiele dziedzin nauki w aktywny i badawczy sposób. 18 czerwca 2016 roku odbyło się uroczyste zakończenie w Kawiarni Rynkowej w Ząbkowickim Ośrodku Kultury, w którym uczestniczyli mali studenci, rodzice oraz dyrektorzy szkół i placówek prowadzących zajęcia. Podczas uroczystości mali studenci odebrali dyplomy oraz pamiątkowe statuetki.

Zajęcia programowe realizowane były przez Publiczne Gimnazjum nr 1,Publiczne Gimnazjum nr 2, Bibliotekę Miejską w Ząbkowicach Śląskich, Stowarzyszenie Animatorów Kultury, Izbę Pamiątek Regionalnych oraz Ząbkowicki Ośrodek Kultury. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.