ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zamieszkaj w Ząbkowicach Śląskich – ruszamy ze sprzedażą kolejnych działek!

07.03.2019
Już niedługo Gmina Ząbkowice Śląskie rozpocznie sprzedaż kolejnych działek pod budownictwo jednorodzinne – do nabycia będą 3 działki przy ul. Młynarskiej, 8 przy ul. Polnej oraz 48 na osiedlu owocowym!

Pierwszym etapem będzie sprzedaż trzech działek przy ul. Młynarskiej – w cichej i spokojnej okolicy, a mimo to blisko centrum miasta.

Na osiedlu Owocowym w ostatnich latach gmina sprzedała 85 działek, a co warte podkreślenia, około połowa z nich została kupiona przez osoby spoza naszej gminy. Działki na tym nowym osiedlu domków jednorodzinnych cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Mieszkańców, burmistrz Marcin Orzeszek podjął więc decyzję o przeznaczeniu do sprzedaży terenów między osiedlem owocowym a Jaworkiem. Przetargi zostaną ogłoszone w połowie bieżącego roku. Z kolei działki na osiedlu Kwiatowym położone przy ul. Makowej i ul. Polnej to odpowiedź na rosnące potrzeby mieszkaniowe w naszej gminie. Z roku na rok coraz więcej osób wiąże swoją przyszłość z Ząbkowicami Śląskimi, dlatego też gmina rozpoczyna sprzedaż działek położonych między osiedlem Kwiatowym a ul. Cukrowniczą. Na początek do sprzedaży przeznaczonych zostanie 8 działek przy ul. Polnej (tuż za osiedlem Kwiatowym)oraz 1 przy ul. Makowej, co pozwoli rozbudowywać Ząbkowice Śląskie w kierunku ul. Cukrowniczej.  

Więcej informacji dotyczących sprzedawanych nieruchomości uzyskają Państwo w wydziale Gospodarki Nieruchomościami:

Kierownik Wydziału Paweł Onyśków:
Tel. 74 8 165 312, e-mail: pawel.onyskow@zabkowiceslaskie.pl

Referent ds. gospodarki nieruchomościami Piotr Piwkowski:

Tel. 74 8 265 323, e-mail: piotr.piwkowski@zabkowiceslaskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.