ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapisz swoje dziecko do przedszkoli publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie!

29.03.2016
Tylko do czwartku (31 marca) trwają zapisy do przedszkoli publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie. Przedszkola Publiczne w naszej gminie zapewniają profesjonalną kadrę pedagogiczną, najtańsze w regionie posiłki (tylko 5zł dziennie!) dostosowane do potrzeb dietetycznych dzieci, zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, muzyki, plastyki czy logopedii. Przedszkola Publiczne w Gminie Ząbkowice Śląskie gwarantują bardzo dobre przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki szkolnej. Zapraszamy do zapisywania swoich dzieci do naszych przedszkoli.

Wszelkie informacje mogą Państwo otrzymać w poszczególnych przedszkolach, lub pod podanymi niżej numerami telefonów. Pełna oferta ząbkowickich przedszkoli dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.