ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zaproszenie do udziału w targach gospodarczych w Niemczech

02.04.2013
Powiat Ząbkowicki zaprasza przedsiębiorców z terenu Powiatu Ząbkowickiego do udziału w targach „Konvent’a”, które odbędą się w niemieckiej miejscowości Löbau (koło Zgorzelca) w ostatni weekend kwietnia, tj. 27–28 kwietnia 2013 r.

Trwające dwa dni targi o profilu konsumencko-gospodarczym na których prezentuje się ponad 200 firm z Niemiec, Polski i Czech odwiedzane są przez 40 tysięcy osób, co świadczy o atrakcyjności imprezy. Więcej informacji na www.messe-konventa.de

Na targach w Löbau będzie możliwość zaprezentowania wyrobów i nawiązania współpracy biznesowej z niemieckimi firmami i przedsiębiorstwami.

Udział w targach „Konvent’a” jest bezpłatny, natomiast koszty dojazdu, noclegu i wyżywienia są do pokrycia ze środków własnych.

Na czas targów do dyspozycji prezentujących się na stoisku będzie tłumacz (pracownik Wydziału Promocji, Oświaty i Rozwoju) biegle władający językiem niemieckim.

Powierzchnia wspólnego stoiska delegacji Powiatu Ząbkowickiego na targach „Konvent’a” jest ograniczona, dlatego prosimy o jak najszybsze zgłoszenie chęci udziału w delegacji udającej się do Löbau.
Termin zgłoszeń upływa w piątek, 19 kwietnia 2013 r.

Państwa zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Michał Sikuciński – pracownik Wydziału Promocji, Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich ul. Sienkiewicza 11 pok. 305, tel. 74 816 28 15, e-mail: promocja@zabkowice-powiat.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.