ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zaproszenie na spotkanie dotyczące opracowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020

31.07.2015
Informujemy że Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Qwsi" przystąpiła do budowy dokumentu pn. "Lokalna Strategia Rozwoju (LSR) na lata 2014 – 2020". Jest to najważniejszy dokument określający charakter obszaru LGD oraz podstawowe kierunki jego rozwoju.

Dla określenia celów LSR należy zidentyfikować problemy i potrzeby. Ponadto projekty współfinansowane za pośrednictwem LGD "Qwsi" muszą realizować cele wskazane w LSR. Jest to zatem dokument niezwykle istotny dla wszystkich partnerów biorących udział w kreowaniu rozwoju Gmin oraz całego obszaru LGD.

W związku z tym Lokalna Grupa Działania "Qwsi" zaprasza na spotkanie które odbędzie się 19 sierpnia 2015 r. od godz. 10.00 do godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich, ul. B. Prusa 5, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców Gminy Ząbkowice Śląskie !

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.