ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców i księgowych "Samochód w firmie i inne zmiany podatkowe w 2019 r."

29.05.2019
Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz Gmina Ząbkowice Śląskie mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Samochód w firmie i inne zmiany podatkowe w 2019 r.”

Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w przepisach podatkowych PIT i CIT  które weszły w życie w styczniu 2019 roku w zakresie rozliczania kosztów związanych z wykorzystaniem w działalności gospodarczej samochodów. 

Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów  wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają między innymi wiedzę w zakresie wariantów rozliczenia wydatków tzw. samochodowych, prześledzą przepisy podatkowe zaczynając od zakupu a kończąc na sprzedaży. Każdy blok tematycznym kończyć będzie rozbudowane case study w formie przykładów liczbowych. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej.

Szczegółowy harmonogram szkolenia:

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Szkolenie poprowadzi pani Beata Kuśmierek – praktyk, doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL certyfikowanej jednostki szkoleniowej SUS 2.0, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.


Szkolenie odbędzie się 11 czerwca 2019 r. w godzinach 9.00 – 16.00, w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich przy ul. 1 Maja 15, w sali nr 5 (na parterze). Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez Uczestnika zapoznania się z Ogólnymi warunkami organizacyjnymi szkoleń PFP i wyrażeniem zgody na ich zastosowanie.
WAŻNE: w celu rezerwacji miejsca dla Państwa firmy (max 2 osoby), uprzejmie prosimy o zapisy na adres: matylda.ciepierska@zabkowiceslaskie.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 74 81 65 346.
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.