ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny

23.03.2012
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz Gości na Jarmark Wielkanocny. To rodzinna impreza, będąca nawiązaniem do tradycji chrześcijańskiej i dorobku kulturalnego związanego ze świętami Wielkiej Nocy. Nie zabraknie stoisk z przepysznymi potrawami, ciastami, miodami i wyrobami pasiecznymi. Jarmark stanie się doskonałą okazją do świątecznych zakupów - prezentów, ręcznie wykonanych ozdób świątecznych, pisanek oraz stroików.

Ponadto zaopatrzyć się będzie można w koszyczki z wikliny, słomy oraz serwetki niezbędne do przygotowania „święconki”, baranki, zajączki, koguciki z masy solnej, ciasta chlebowego, ceramiki i drewna.

Zapraszamy do wspólnego świętowania podczas degustacji potraw świątecznych i koncertów!

Do aktywnego udziału w organizacji tego wielkiego i wyjątkowego przedsięwzięcia zapraszamy jeszcze tych niezdecydowanych: artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, przedsiębiorców, stowarzyszenia do zaprezentowania swoich produktów świątecznych i nie tylko. Dla wystawców udział w Jarmarku jest bezpłatny!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.