ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny - 8 kwietnia 2017

31.03.2017
Serdecznie zapraszamy 8 kwietnia od godziny 10:00 do 14:00 wszystkich mieszkańców oraz Gości na Jarmark Wielkanocny . To rodzinna impreza, będąca nawiązaniem do tradycji chrześcijańskiej i dorobku kulturowego związanego ze świętami Wielkiej Nocy – na ząbkowickim rynku zaprezentuje się ponad 100 wystawców z pięknymi świątecznymi ozdobami, swojskimi wypiekami, wędlinami, serami, pieczywem, miodem i wieloma innymi artykułami, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole.

Wśród przygotowanych eventów tradycyjnie znajdzie się bezpłatna degustacja wielkanocnego żuru oraz potrawa wielkanocna z gigantycznej patelni. Podczas jarmarku zostaną rozstrzygnięte konkursy w trzech kategoriach: najładniejsze stoisko, najpiękniejsza palma wielkanocna oraz potrawa wielkanocna. Ząbkowicki Jarmark to także wyjątkowy czas dla najmłodszych, dla których przewidziane zostały warsztaty malowania pisanek. Dzieci będą mogły stworzyć niezwykłe, świąteczne dzieła, które na pewno staną się niepowtarzalnym elementem ozdobnym w domach.

Podczas jarmarku na scenie wystąpią nasi lokalni artyści – ludowe zespoły śpiewacze oraz dzieci i młodzież z Gminy Ząbkowice Śląskie.

Nasz Jarmark odwiedzą także goście z miasta partnerskiego Cervenego Kostelca, których spotkać będzie można wśród wystawców – serdecznie zachęcamy do odwiedzenia jarmarku całe rodziny, to niepowtarzalna okazja do dobrych i udanych zakupów świątecznych!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.