ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na koncert zespołów rockowych FairyTaleShow oraz The Modts

29.03.2012
W najbliższy piątek o godz. 19:30 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert zespołów rockowych FairyTaleShow – zwycięzcy Muzycznej Bitwy Radia Wrocław oraz The Modts – półfinalisty Muzycznej Bitwy Radia Wrocław.

FTS to zespół, złożony z  4 różnych osobowości. Wielbiciel wiejskich krajobrazów, niepoprawny marzyciel , wrażliwy kuglarz i Gość uwielbiający koszulki remanówki- to skład z którego nie mógł nie powstać nietuzinkowy zespół. Członkowie tworzą muzykę jakiej sami chcieliby słuchać. Grają rocka lecz na próżno jest wpisywać go w jedną estetykę muzyczną.  W połączeniu z różnorodnymi tekstami daję to mieszankę  wybuchową. Elementem łączącym jest energia i żywiołowość na scenie.  Dlatego też od swojego powstaniA FTS ciągle koncertuje.  Na początku września 2011 roku zespół nagrał swoje pierwsze demo pt. „Artysta Dadaista”, które można posłuchać: http://www.myspace.com/fairytaleshow.

18 lutego 2012 roku zwyciężyli w VII edycji największego na Dolnym Sląsku przeglądu organizowanaego przez Polskie Radio Wrocłwa p.n. MUZYCZNA BITWA.

Skład zespołu:
Tomasz Grządkowski - wokal i gitara,
Michał Mazur - wokal i gitara,
Adam Gleń - gitara basowa,
Michał Paczkowski - perkusja.

----------------------------------------------------------------------------------------------

The Modts

Grają razem od jesieni 2008r. Są z Lubania. Nazwa zespołu nawiązuje do subkultury młodzieżowej wywodzącej się z Wielkiej Brytanii. Zafascynowani brytyjską muzyką lat 60 - tych, brit pop’em i współczesną falą indie rock’a szukają własnej tożsamości muzycznej i pracują nad autorskim materiałem w nowoczesnym brzmieniu.

http://www.facebook.com/themodts

www.myspace.com/themodts

http://www.themodts.pl/

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.