ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na konsultacje bezpłatne nt. dofinansowań z Funduszy Europejskich

02.03.2012
6 marca w Kawiarni Ząbkowickiego Ośrodka Kultury w godzinach od 9.00 do 12.00 odbędą się konsultacje nt. możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich. Spotkania tego typu będą odbywać się cyklicznie w każdy pierwszy wtorek miesiąca.

Konsultacje prowadzone będą przez pracownika Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu i skierowane były do wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich 2007-2013, w tym przedsiębiorców, osób które planują założyć własną działalność gospodarczą, rolników oraz organizacji pozarządowych.

Podczas przeprowadzonych konsultacji można będzie dowiedzieć się o możliwościach uzyskania dofinansowania oraz poznać podstawowe zasady ubiegania się o wsparcie.

Poniżej zamieszczamy link, pod którym znaleźć można szczegóły projektu:
http://www.dawg.pl/index/strona/id/12-punkty-informacyjne-funduszy-europ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.