ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na spektakl "Książę Niezłomny" - już dziś w ZOK-u!

21.03.2012
Już dziś - 21 marca 2012 roku do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury zawita międzynarodowa grupa artystyczna THEATRALIA, słynąca między innymi z festiwalu MELODRAMA. W skład ekipy wchodzą artyści z Polski, Włoch i Hiszpanii. Artyści zaprezentują spektakl pt. "Książę Niezłomny". Jest to przedsięwzięcie włoskiej grupy artystycznej Theatralia w reżyserii Pietro Cennamo.

Spektakl gościł między innymi w Hiszpanii, na festiwalu w Avignon we Francji, Włoszech oraz Polsce na  Europejskim Festiwalu Szkół Teatralnych Melodrama 2011, gdzie został entuzjastycznie przyjęty przez widzów i recenzentów. Książę Niezłomny to inscenizacja dramatu „Principe Constante” Pedro Calderóna znana w parafrazie Juliusza Słowackiego, którego najwybitniejszą na świecie inscenizację w Teatrze Laboratorium zrealizował Jerzy Grotowski i okazała się światowym sukcesem.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.