ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jutro Mikołajki na ząbkowickim rynku!

06.12.2013
Wyjątkowy Gość pojawi się w Ząbkowicach Śląskich w sobotę 7 grudnia - wraz ze swymi wiernymi pomocnikami przybędzie do nas prosto z koła podbiegunowego Św. Mikołaj, aby spotkać się z dziećmi. Każdy, kto przyjdzie na ząbkowicki rynek w godzinach 11.00-13.00, przeżyje niezapomniane chwile w magicznej atmosferze - będzie miał szansę osobiście poznać Świętego Mikołaja.

Wśród mikołajkowych atrakcji dla dzieci zaplanowano zabawy, pokaz iluzji, tańce w bańkach mydlanych, watę cukrową, zwierzęta z baloników. Będzie można sobie zrobić zdjęcie za Św. Mikołajem, porozmawiać, a także posłuchać bajek i wziąć udział w konkursach z nagrodami. Na wszystkich maluchów czekać będą słodkości!

Po spotkaniu dzieci ze Św. Mikołajem burmistrz Marcin Orzeszek zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury na bajkę "Renifer Niko ratuje brata". Początek projekcji o godz. 14:00. Wstęp dla wszystkich bezpłatny!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.