ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na spotkanie Klubu Globtrotera: Londyn – miasto niezwykłe

21.10.2013
Zapraszamy na spotkanie podróżnicze z Panem Jerzym Organiściakiem, wieloletnim członkiem PTTK, które odbędzie się 24 października o godz. 18:00 w Kawiarni Rynkowa w Ząbkowickim Ośrodku Kultury. Tym razem tematem przewodnim będzie stolica Zjednoczonego Królestwa i największe miasto w Unii Europejskiej.

Jedno z najważniejszych światowych centrów biznesowych, finansowych i kulturalnych; miejsce, gdzie swoje główne siedziby mają największe międzynarodowe banki i firmy; miejsce, w którym znajdują się cztery obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, po prostu miejsce, które zapiera dech – o zabytkach, atrakcjach i fenomenie Londynu będzie można posłuchać już w czwartek na kolejnej prelekcji ząbkowickiego Klubu Globtrotera. Warto być, zobaczyć i posłuchać – gorąco zachęcamy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.