ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy na V Galę Sportów Walki

27.02.2012
Już w sobotę 3 marca w Ząbkowicach Śląskich kolejne sportowe wydarzenie - V Gala Sportów Walki. W tym roku emocji na pewno nie zabraknie! Walki MMA, K1, boks i Muai-thai to tylko zapowiedź tego, co będzie się działo na Hali Słonecznej. Imprezę polecają Paweł Nastula oraz Piotr Wilczewki - goście honorowi V Gali Sportów Walki w Ząbkowicach Śląskich.

W pierwszej części widowiska odbędą się pokazy sztuk walki karate kyokushin, karate shotokan, judo, taekwon-do i kickboxing. Druga część to walki, które dostarczą największych emocji. Na ringu zmierza się w walkach wieczoru znani zawodnicy areny międzynarodowej. W formule K1 (waga powyżej 105 kg) staną na przeciw siebie tytani sportu Daniel Omielańczuk (Nastula Team) oraz Staszek Slusakowicz (Palestra Warszawa). W walce muai-thai zmierzą się Jacek Strusiński (Nastula Team) oraz Piotr Struś (Sherdog Fightfinger Team). W niezwykle widowiskowej formule MMA wystąpią Bartłomiej Kopera (Nastula team) oraz Kanadyjczyk Jeremy Petley (London Fight Factory).  A to jeszcze nie wszystko. Na macie odbędą się walki judo, a na ringu pojedynki stoczą popularni pięściarze. Publiczność może liczyć również na liczne niespodzianki od organizatorów.

Sympatycy sportów walki muszą tam być! To nieliczna okazja na żywo zobaczyć w akcji prawdziwych wojowników!


Bilety już można kupić w recepcji Hali Słonecznej, ul. Powstańców Warszawy 8i, 57-200 Ząbkowice Śląskie, tel. 74 816 06 71. Ceny: 20 zł normalny, 100 zł VIP. Ilość miejsc ograniczona!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.