ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zaprojektuj pocztówkę z Ząbkowic Śląskich konkurs z nagrodami!

21.06.2017

Konkurs organizowany jest z okazji Jubileuszu 730-lecia Ząbkowic Śląskich, przypadającego w 2017 roku. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe zamieszkujące teren Gminy Ząbkowice Śląskie. Do wygrania nagrody rzeczowe – szczegóły i regulamin konkursu poniżej.
 

Tematem jest „Pocztówka z Ząbkowic Śląskich” – projekt może uwzględniać walory przyrodnicze, historyczne i krajoznawcze miasta, znane osoby  itp.  - ujęcia tematu dowolne. Ocenie komisji podlegać będą tylko projekty przygotowane indywidualnie. Prace mogą być przygotowane w formie plakatu w formacie A6 w dowolnej technice plastycznej, graficznej, fotograficznej lub innej wybranej, która da się przełożyć na pocztówkę o wymiarach 100×150 mm.

Termin zgłoszeń do dnia 30 września 2017 roku do godziny 16.00. Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w październiku 2017 r. podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej.

Zarządzenie Nr 176/VI/RP-2017 Burmistrza Ząbkowic Śląskich z dnia 14.06.2017 r. w sprawie ustalenia Regulaminu Konkursu "POCZTÓWKA Z ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH" - http://bip.zabkowiceslaskie.pl/ordinances/content/2230

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.