ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zaproszenie dla podmiotów prowadzących działalność leczniczą - Punkt szczepień masowych w Ząbkowicach Śląskich

31.03.2021
W związku z planami Rządu RP w każdym powiecie ma powstać jeden punkt szczepień masowych prowadzony przez samorząd w uzgodnieniu z wojewodami. Punkty Szczepień Masowych (PSM) powinny być organizowane przez samorządy przy zaangażowaniu podmiotu leczniczego. Termin rozpoczęcia działalności PSM planowany jest od 19 kwietnia 2021 r.

Mając na uwadze powyższe Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza zainteresowane podmioty prowadzące działalność leczniczą do udziału w realizacji zadania szczepień masowych  w Ząbkowicach Śląskich. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym dokumencie.

Zgłoszenia udziału prosimy dokonać w terminie do 2 kwietnia do godz. 12:00 na adres e-mail: justyna.giryn@zabkowiceslaskie.pl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 74 8 165 310.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.