ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zaproszenie dla wystawców, przedsiębiorców, rzemieślników, rękodzielników do prezentacji produktów na Jarmarku Bożonarodzeniowym 2013

25.10.2013
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich i Ząbkowicki Ośrodek Kultury organizuje Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 14 grudnia 2013 r. (sobota) w godz. 11.00 - 16.00 na rynku w Ząbkowicach Śląskich. Zapraszamy do udziału w kiermaszu, który uświetni imprezę i pozwoli na zaprezentowanie Państwa świątecznych, okolicznościowych wyrobów.

W programie m. in występy zespołów pieśni i tańca, zespołów folklorystycznych i śpiewaczych oraz lokalnych wykonawców. Prezentowane będą obrzędy i zwyczaje bożonarodzeniowe, odbędą się wystawy i konkursy: „Choinka Babuni”, „Stroik”, „Potrawa naszych przodków”.

W imprezie zaplanowano udział ok. 50 wystawców z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, stroikami, kartkami i innymi wyrobami do sprzedaży.

W związku z tym prosimy o zgłoszenie udziału w Jarmarku do dnia 02 grudnia br. Ilość miejsc wystawienniczych i handlowych jest ograniczona – decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Kontakt:

Ząbkowicki Ośrodek Kultury
Rynek 24
57-200 Ząbkowice Śląskie
74/ 815 28 96
junik@e-zok.pl

W ramach zgłoszenia otrzymujecie Państwo:

  1. Bezpłatny udział
  2. Stoisko pod namiotem
  3. Ławo-stół – 1 szt.
  4. Ławka – 1 szt.
  5. Możliwość podłączenia się do prądu (przedłużacze prądowe w gestii wystawcy)

Udział w Jarmarku jest  bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.