ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Powołanie Komendanta Powiatowego Policji w Ząbkowicach Śląskich

02.04.2012
W dniu dzisiejszym w Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich odbyła się uroczystość powołania nowego Komendanta Powiatowego Policji.

Nominację na to stanowisko z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinspektora Dariusza Biela otrzymał podinspektor Andrzej Sidorowicz – Radzikowski.

Po otrzymanej nominacji gratulacje i życzenia nowemu komendantowi złożyli zaproszeni goście: Senator RP Stanisław Jurcewicz, Starosta Ząbkowicki Roman Fester, Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, Prezes Sądu Rejonowego w Ząbkowicach Śląskich Iwona Król-Kroczak, Prokurator Rejonowy Janusz Wybierała oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.