ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zareklamuj swoją firmę na Prezentacjach Gospodarczych

05.08.2016
Już za miesiąc 17 i 18 września 2016 r. w ząbkowickiej Hali Słonecznej odbędą się po raz X Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej oraz III Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze. To doskonała okazja na bezpłatną promocję własnej firmy i bezpośredni kontakt z klientami. Nie zwlekaj i już dziś zgłoś swój udział – ilość miejsc ograniczona!

Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej to znakomita platforma wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy pomiędzy firmami, różnymi instytucjami publicznymi, agencjami oraz organizacjami pozarządowymi. To również okazja zaprezentowania profilu firmy i oferty lokalnej społeczności.

Na powierzchni ponad 800 m2 organizatorzy przygotowali 70 stoisk wystawienniczych, które są do dyspozycji przedsiębiorców. Przed Halą Słoneczną przygotowano miejsca dla wystawców sprzętu rolniczego, samochodowego i przemysłu ciężkiego.

Imprezie targowej będą towarzyszyły koncerty muzyczne, liczne konkursy, a na najmłodszych czeka m.in. bezpłatny park zabaw. To tylko niektóre atrakcje, które czekają na odwiedzających.

Ważnym punktem dla właścicieli różnych firm będą panele tematyczne. Na Prezentacjach Gospodarczych będzie można dowiedzieć się o zbliżających się naborach na dofinansowanie projektów związanych z rozwojem przedsiębiorstw, na tworzenie miejsc pracy, na działania innowacyjne. Organizatorzy zaprosili specjalistów z różnych dziedzin, którzy odpowiedzą na podstawowe pytania:

Gdzie można wnioskować o otrzymanie wsparcia finansowego?

Na co można uzyskać o dofinansowanie?

Jakie trzeba spełniać warunki, by móc starać się o wsparcie?

Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą specjaliści z różnych dziedzin, pracownicy instytucji pośredniczących i instytucji związanych z przedsiębiorczością.

Aby wystąpić na prezentacjach wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i dostarczyć do siedziby organizatora.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ

Starostwo Powiatowe

Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju

ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie

pok. 305, tel. 74 816 28 16, 74 816 28 15

e-mail: d.ciepierski@zabkowice-powiat.pl

 

Zobacz relację z IX Prezentacji Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej dzięki DAI Media.

OBEJRZYJ FILM

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.