ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Zarządzanie finansami w mikro i małych firmach" - relacja ze szkolenia.

25.09.2019

„Zarządzanie finansami w mikro i małych firmach” 24 września w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbyło się bezpłatne szkolenia zorganizowane przy współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) – instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadził Pan Piotr Sylwestrzak - doradca i trener biznesu, przedsiębiorca oraz wieloletni wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Uczestnikom przekazano podstawowe zagadnienia z zakresu finansów, jak zarządzać płynnością finansową oraz jak kontrolować plan finansowy.  

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie a już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie dla przedsiębiorców – o szczegółowych terminach i tematach będziemy informować na bieżąco na stronie www.zabkowicesalskie.pl oraz na facebook’owym profilu Firmy Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.