ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty: „Przebudowa pomieszczeń w budynku po byłej szkole na Punkt Przedszkolny w Bobolicach”

29.02.2012
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną o wartości poniżej 5.000.000 euro pn.: „Przebudowa pomieszczeń w budynku po byłej szkole na Punkt Przedszkolny w Bobolicach” za najkorzystniejszą uznana została oferta

nr 3 złożona przez:

Spółdzielnię Rzemieślniczą, ul. Cukrownicza 6, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Uzasadnienie wyboru:       
Jedynym kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium najniższej ceny. Z uwagi na powyższe oferta złożona przez Spółdzielnię Rzemieślniczą z siedzibą przy ul. Cukrowniczej 6, 57-200 Ząbkowice Śląskie, jako oferta ważna (tj. złożona przez wykonawcę niepodlegającego wykluczeniu oraz nie odrzucona przez zamawiającego) o najniższej cenie, uznana została za najkorzystniejszą.  

Pełna treść zawiadomienia: link

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.