ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty:„Bieżące utrzymanie dróg publicznych"

29.02.2012
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną o wartości poniżej 5.000.000 euro pn.: „Bieżące utrzymanie dróg publicznych- remonty cząstkowe ulic i chodników oraz likwidacja przełomów na terenie miasta i gminy Ząbkowice Śląskie w roku 2012” za najkorzystniejszą uznana została oferta

nr 7 złożona przez:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo - Handlowe „MARZENA” Sp. zo.o.  57-200 Ząbkowice Śląskie ul. 1 Maja 15C

Uzasadnienie wyboru:       
Jedynym kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium najniższej ceny. Z uwagi na powyższe oferta złożona przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „ MARZENA” Ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie, jako oferta ważna (tj. złożona przez wykonawcę niepodlegającego wykluczeniu oraz nie odrzucona przez zamawiającego) o najniższej cenie, uznana została za najkorzystniejszą. 

  

Pełna treść zawiadomienia: link

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.