ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zawiadomienie o zmianie terminu składania zgłoszeń - wymiana ogrzewania węglowego na ekologiczne

28.12.2020

Informuje, że w Ogłoszeniu naboru zgłoszeń o zamiarze przystąpienia do realizacji zadania polegającego na wymianie bądź likwidacji starego źródła ciepła na nowe, ekologiczne źródła ciepła oraz wnioskowanie o udzielenie dotacji ze środków budżetu gminy Ząbkowice Śląskie pochodzących z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie przedsięwzięć służących ochronie powietrza, ulega zmianie pkt. 3 ust.2 ogłoszenia w zakresie terminu składania wniosków, który otrzymuje brzmienie:

3.2. Zgłoszenia można składać od dnia ogłoszenia naboru tj. 30.11.2020 do 29.01.2021r. (załącznik Nr 1 do Ogłoszenia). Przez datę złożenia Zgłoszenia rozumie się datę wpływu kompletnego zgłoszenia do Urzędu Miejskiego Ząbkowic Śląskich.

Zgłoszenia można składać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego Ząbkowic Śląskich, ul. 1 Maja 15, lub przesłać na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15; 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Pozostałe warunki naboru zgłoszeń nie ulegają zmianie.

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.