ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zbiórka krwi dla Pawła z Ząbkowic Śląskich

05.09.2012
W Ząbkowickim Ośrodku Kultury 4 września odbyła się zbiórka krwi dla Pawła z Ząbkowic Śląskich chorego na białaczkę. Akcja zorganizowana została przez Stowarzyszenie KREWmaNIACY wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.
Akcja ponownie cieszyła się dużym zainteresowaniem - 50 osób zostało zarejestrowanych a 48 oddało krew - łącznie 20 litrów i 250 ml. Dla Pawła jeszcze będzie możliwość oddania krwi w czwartek 6 września w III LO, ul. Powstańców Warszawy 8b - w godz. od 9:30-13:30. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom oraz Ząbkowickiemu Ośrodkowi Kultury za udostępnienie lokalu. Kolejna zbiórka krwi zorganizowana przez Stowarzyszenie KREWmaNIACY zaplanowana jest na 6 listopada 2012 r. w Ząbkowickim Ośrodku Kultury. Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.