ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zbiórka odpadów komunalnych w Ząbkowicach Śląskich na terenie osiedli: XX-lecia, Słonecznego, Letniego

28.10.2013
W dniach 28-29 października 2013 r. na terenie OSIEDLA XX-LECIA i OSIEDLA SŁONECZNEGO i OSIEDLA LETNIEGO zostanie przeprowadzona akcja zbiórki odpadów komunalnych. ODPADY NALEŻY UMIEŚCIĆ PRZY OSIEDLOWYCH ALTANACH ŚMIETNIKOWYCH OBOK POJEMNIKÓW/KONTENERÓW W TERMINIE DO 29 PAŹDZIERNIKA 2013 r. DO GODZ 24.00.

ZBIÓRKA NATĘPUJĄCYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH:

MEBLI I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH to ODPADY, KTÓRE ZE WZGLĘDU NA SWOJE ROZMIARY I MASĘ  NIE MOGĄ BYĆ UMIESZCZONE  W  TYPOWYCH POJEMNIKACH NA ODPADY KOMUNALNE np. kanapy, fotele, meblościanki, dywany

ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO np. pralki lodówki, kuchenki, odkurzacze, telewizory, żelazka, wiertarki, tostery, roboty, komputery, myszy komputerowe, klawiatury itp.

ZUŻYTYCH BATERII I AKUMULATORÓW, ZUŻYTE OPONY SAMOCHODOWE, ODZIEŻY I TEKSTYLIÓW

!!!  UWAGA  !!!

ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNY MUSI BYĆ ODDANY W CAŁOŚCI BEZ WYMONTOWANIA ELEKTRONIKI!

INFORMUJEMY IŻ ZBIÓRKA DOTYCZY WYŁĄCZNIE WYŻEJ WYMIENIONYCH ODPADÓW

PROSIMY O NIEWYSTAWIANIE INNYCH RODZAJÓW ODPADÓW NP. GRUZU, ZIEMI, ODPADÓW, ZIELONYCH, LEKÓW  ITP.

ODPADY NALEŻY UMIEŚCIĆ PRZY OSIEDLOWYCH ALTANACH ŚMIETNIKOWYCH OBOK POJEMNIKÓW/KONTENERÓW W TERMINIE  DO 29 PADZIERNIKA 2013 r. DO GODZ  24.00.

WORKI  LUB INNE OPAKOWANIA, W KTÓRYCH WYSTAWIANE BĘDĄ ODPADY, POWINNY POSIADAĆ ODPOWIEDNIĄ WYTRZYMAŁOŚĆ, ZABEZPIECZONE PRZED WYSYPANIEM, WYCIEKANIEM, SKALECZENIEM.

ODPADY WYSTAWIONE PO TERMINIE NIE ZOSTANĄ ODEBRANE

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.