ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

ZBYLBRUK utwardzi drogi wewnętrzne w Bobolicach

19.10.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: "Utwardzenie dróg wewnętrznych - działki 33/3, 51/6, 38/2 w miejscowości Bobolice" za najkorzystniejszą uznana została oferta nr 3 złożona przez:

ZBYLBRUK Sp. z o.o.

Bobolice 33

57-200 Ząbkowice Śląskie

 

Uzasadnienie wyboru: 

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium ceny oraz kryterium okres gwarancji. Wykonawca PHU "ZURB" s.c Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek ul. Witosa 2, 57-160 Borów, wybrany jako oferent z najkorzystniejszą ofertą w zawiadomieniu o wyborze oferty z dnia 2 października 2015r., odstąpił od podpisania umowy. Z uwagi na powyższe oferta złożóna przez ZBYLBRUK sp. z o.o. Bobolice 33, 57-200 Ząbkowice Śląskie, jako oferta ważna, o najwyższej liczbie punktów w kryterium oceny ofert, uznana została jako najkorzystniejsza. 

 

Pełna treść zawiadomienia: LINK

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.