ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

ZBYLBRUK zadba o bieżące utrzymanie dróg gminnych w 2016 roku

04.02.2016
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: „Bieżące utrzymanie dróg publicznych polegające na likwidacji przełomów i remontach cząstkowych ulic i chodników w 2016 roku na terenie Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie” za najkorzystniejszą uznana została oferta nr 3 złożona przez:

ZBYLBRUK sp. z o.o. , Bobolice 33, 57-200 Ząbkowice Śląskie

 

Uzasadnienie wyboru:

 

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest „kryterium ceny jednostkowe oferty” oraz „kryterium termin rozpoczęcia realizacji zadania”. Z uwagi na powyższe oferta złożona przez „ZBYLBRUK” sp. z o.o. z siedzibą w Bobolicach 33, 57-200 Ząbkowice Śląskie, nieodrzucona, uznana została za najkorzystniejszą w kryterium oceny ofert spośród wszystkich ważnych ofert.

 

Pełna treść zawiadomienia:  zawiadomienie_o_wyborze.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.