ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zebrania Sprawozdawcze OSP za 2023 rok

12.03.2024
Za nami okres corocznych zebrań sprawozdawczych organizowanych przez jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w naszej gminie.

Podczas zebrań zarządy przedstawiały sprawozdania z działań jednostek w 2023 roku, sprawozdania finansowe, omówiono również plany działalności poszczególnych jednostek na nowy 2024 rok.  W zebraniach uczestniczył Marcin Orzeszek, Burmistrz Ząbkowic Śląskich, który min. podziękował strażakom za ich ofiarną służbę na rzecz mieszkańców naszej gminy oraz zadeklarował dalsze wsparcie finansowe dla wszystkich jednostek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.